Ağır Ticari Araç

2. El Ağır Ticari Araca Mı İhtiyacınız Var?

Büyükkarcı 2.el ağır ticaride her marka ve model araçlarımız detaylı ekspertizi yaparak siz değerli müşterilerimizin satışına sunulmaktadır.

Tüm araçlarımız ile test sürüşü imkanı ve şeffaflık ilkelerimizce ayrı bir servis tarafından ekspertiz yaptırmak istemeniz halinde dilediğiniz yere yönlendirilmektedir.

Büyükkarcı 2.el ağır ticari de 10 yaşına kadar araçlarımızda 36 ay vadeli kredi kullandırılabilmektedir.(Bilançosu oluşmuş vergi mükelleflerine araç bedelinin %80 ine kadar kredi kullandırılabilmektedir)

Size sadece ihtiyacınız olan ikinci el aracı bulmakla kalmayıp,hemen yola çıkabilmeniz için gereken diğer hizmetlerin tamamı sağlanmaktadır.

Büyükkarcı 2.el ağır vasıtada satılan ve alınan tüm araçların devir,noter ve ruhsat işlemleri;uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.Bu şekilde siz değerli Büyükkarcı müşterileri araç alıp satarken yorucu prosedürlerle uğraşmadan güven ile işlemleriniz gerçekleştirmektedir.

Satış personellerimiz ise bir araç satmaktan ziyade çözüm ortağınız olduğunun farkındalığı ile sizlere hizmet vermektedirler.
Ayrıca müşterilere sunulan ek hizmetler içinde kasko,sigorta teklifleri ve bazı Ford marka araçlarımız da bakım hediyesi de bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir