Ağır Ticari Araç Büyükkarcı

2. El Ağır Ticaride Büyükkarcı

Ağır ticari araçların tonaj ve çalışma koşulları göz önüne alındığında doğru ve güvenli ekspertizin en önemli noktalardan biridir.

Büyükkarcı Ford Trucks Bayi olarak, 2. El alış ve satışta en önem verdiğimiz husus 111 nokta ekspertizdir. İstediğiniz yerde birebir ekspertiz yaptırma imkanınızın bulunduğu bu noktada bizler için en önemli şey % 100 güven ilkesine dayanmaktadır.

2. El araç satın alınımında 10 yaşa kadar her markada Koç Finansman A.Ş. aracılığı ile kredi kullanımı aşamasında zahmetsiz ve 2 saat gibi kısa bir sürede sonuç alıp kredi kullandırıla bilmektedir. Ayrıca dönemsel kampanyalardan yararlanabilmeniz için cazip kredi koşulları ile aracınızı satın alabilirsiniz.

Aracınızı alırken, sadece kredi kullanımında değil, sigorta, kasko ve ya bakım paketlerine de uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Uzman satış ekibimiz, danışmanlarımız ve teknisyenlerimiz ile birlikte, aracınızı en iyi şekilde teslim alabilmeniz adına % 100 efor ile çalışıyor ve yıkama, temizlik ve orijinal yedek parça ile aracı en iyi duruma getirip tabiri caizse 0 araç gibi sizlere sunuyoruz.

İlerleyen aşamada ise, bizden almış olduğunuz aracınızı bir sonraki ticari düşüncelerinize göre takas ve nakit alımda değerlendirilip, devir, noter ve ruhsa işlemlerini zahmetsiz şekilde tarafımızca hallediliyor.

Tarafsız ve uzman satış danışmanlarımız ile görüşerek en doğru sonuca ulaşmak için sizleri Kemalpaşa Büyükkarcı Plaza’ya bekliyoruz.