Ağır Ticari Araç Son Postlar

Gücüyle, Konforuyla Yolunuz da Yükünüz de Hafiflesin

Uzun yolların ustası sizler için, en güçlü, en konforlu ve en rahat aracı hak ediyorsunuz. 4×2, 6×2 ya da 8×2 farketmez, yol kamyonu deyince Ford Trucks Yol Serisi’nde sizlere uygun seçenekler ile her zaman yanınızdayız.

Farklı Kabin Seçenekleri

Ford Trucks’ın farklı ihtiyaçlara uygun tasarlanan yataklı, yataksız; alçak veya yüksek tavan seçenekli ergonomik kabinleriyle yola çıkanlar her koşulda rahat eder. Geliştirilmiş klima sistemi ve yataklı kabinler için standart olarak sunulan kabin içi ek ısıtıcı ile soğuk havalarda, araç içinde sıcak bir yaşam alanı sunar.

Otomatik Şanzıman

Yokuşu, virajı sizden iyi görür, her şarta en uygun vitesi seçer. Modunu size göre değiştirir, her türlü yol şartında konforlu bir sürüş vaad eder.

9 İleri Eaton Şanzıman

9 İleri Eaton ESO-14409 manuel şanzıman güvenilirliği, araç performansını, enerji verimliliğini ve servis ömrünü arttırmak amacıyla Ford Trucks’a özel olarak tasarlandı. Tüm vitesleri senkromeçli olan Eaton şanzıman, yükünüz ne olursa olsun 1400 Nm tork kapasitesi ile tüm ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılar.

Opsiyonel Yardımcı Fren Intarder

Hidrolik İntader ile aracınız yüklü haldeyken bile en dik yokuş bile size dümdüz yol olur. İhtiyaç anında devreye giren yardımcı fren sayesinde servis freni ömrü uzar.

Havalı Arka Süspansiyon

Böyle bir sürüş konforu yok. Uzun yolda rahat eder, en kırılgan yükleri bile emniyetle taşırsınız.

Gücüyle ve Konforuyla Sizi Yarı Yolda Bırakmayacak Bir Yol Arkadaşı Arıyorsanız Cevap: Ford Trucks ; İhtiyacınıza uygun araçları uzman satış danışmanlarımızla birlikte sizlere özel fırsatlarla yakından incelemek için sizleri Büyükkarcı Ford Trucks’a bekliyoruz; (0232) 887 11 70

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir