Sigorta

Ford Trucks’ınıza Özel Kasko: F Kasko

FKasko nedir?

FKasko yalnızca Ford Trucks için özel olarak hazırlanmış, Almanya’nın 2.Büyük Sigorta şirketi olan HDI Sigorta iş birliği ile oluşturulmuş marka kaskodur.

F Trucks Kasko’nuza Büyükkarcı Ford Servisleri tarafından avantajı fiyatlar ile, olası hasar ve kayıplara karşı kapsamlı bir kasko poliçesine sahip olabilirsiniz.

F Trucks Kasko ile uzun yol kat eden Ford Trucks kamyon ve çekici sahipleri, araçlarını daha da güvenli kullanacak ve en son teknolojik ekipman donanımına sahip yetkili servislerimizden garantili onarım hizmeti alabilecekler.

Ford’unuzun hasar görmesi durumunda; Büyükkarcı Ford Servisleri’nde Yüksek Ford Güvenlik Standartlarına uygun orijinal yedek parçaları ve uzman eğitimli personel ile onarım işlemleri gerçekleştirilir.

Tek poliçe altında 4 yıl boyunca kazalardan, zamlardan, hasarlardan etkilenmeden teminat altında olmanızı sağlar.

 

 

F TRUCKS KASKODA AVANTAJLAR DEVREYE GİRİYOR

  • 000TL. ‘ye kadar olan hasar işlemlerinde ekspertize gerek kalmadan, HDI genel merkez ile temasa geçilerek işlem yapılır onarım hemen başlar , Bu sebeple aracınızın onarımda kalma süresi kısalacak, işlerinize kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.
  • Teklif verdiğimiz F Trucks Kasko poliçesi, aynı şartlardaki HDI poliçesinden %25 daha uygun fiyata olacaktır.
  • Ford güvencesiyle tanzim ettiğimiz FTrucks kaskoda diğer şirket ürünlerinden farklı olarak yetkili serviste orijinal cam değişimi, radyo-teyp çalınması far ve ayna kırılması durumları hasarsızlığı bozmamaktadır .
  • Yapılan poliçenizin brüt pirim üzerinden %70 oranında hasarlarınızda yenileme kademenizi bozmaz , Hasarsız koruma klozu devreye girer .
  • Ford Kaskomuzda en değerli kloz olan “ Sıfır araç koruma klozu bulunmaktadır “ ( Aracınız 1 yılını tamamlamadan pert olması durumunda sıfır araç rayiç bedeli baz alınır )

F Trucks Kasko avantajlarından yararlanmak için uzman ekibimiz ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.